Větrání, klimatizace a chlazení

Zařízení pro větrací technologie, klimatizační jednotky, domácí větrání, zvlhčovače, ohřívače, nápojové automaty, chladicí stropy a technologie pro čisté prostory.

Fajnový pohyb vzduchu

Ventilátory ebm-papst jsou použity v klimatizačních systémech.

Pro společnost ebm-papst je větrání, chlazení a klimatizace vášní. Není pochyb o tom, že tyto obory byly velmi blízké našim srdcím po více než 40 let, jsou tradičně v centru pozornosti řady služeb, které poskytujeme. Jako přední odbornící v oboru jsme již před mnoha lety stanovili světové standardy v této oblasti. Naše motory s externím rotorem jsou synonymem pro kvalitu, spolehlivost, inovaci a bezproblémový chod již po řadu desetiletí.

Naše motory a ventilátory jsou použity v široké škále produktů z oblasti větrání, klimatizace a chlazení. Jako od výrobce srdce systému - ventilátoru - neočekávají od nás naši zákaznící nic jiného než neustále vylepšovaný a inovativní produkt.

Naší odpovědí jsou neustále nové výrobky, které stanovují nové standardy, a to zejména v delší životnosti a nižší spotřebě energie. Samozřejmostí je velmi nízká hlučnost ventilátorů a inteligentní elektronika umožňující čerpání dalších benefitů.

Post Tower, Bonn, Německo

Úkol
Pro více než 160 metrů vysoký mrakodrap byl stanoven jasný cíl. Jednoduchý sytém umožňující flexibilní a enregteicky úsporné řešení zajišťující maximální možnou pohodu na pracovišti.

Inteligentní ventilátory ebm-papst poskytují dostatek vzduchu v kancelářských budovách.

Řešení
Tento požadavek byl splněn pomocí decentralizovaného systému podstropních jednotek, které využívají vzduch z prostoru mezi budovou a fasádou. Ten upraví a poté jej vženou do místností. Srdcem těchto jednotek jsou energeticky úsporné radiální ventilátory doplněné filtry, zpětnou klapkou, výměníkem a kabely. Jedná se tedy o vysoce inteligentní a moderní řešení poskytující všechny výhody plynulé regulace a EC technologie té nejvyšší úrovně.

Výsledek
Na pracoviště je dodáván čerstvý vzduch dle aktuální potřeby. Ten může být dle potřeby ohříván, nebo chlazen. Celý systém navíc může být ovládán jen jedním regulátorem. Toto zařízení stanovuje nové standardy pro nízkonákladový provoz, vysokou spolehlivost, nízkou hlučnost a téměř žádnou údržbu. Konec konců, my nepoužíváme nic jiného.