Společnost ebm-papst

Název ebm-papst za sebou skrývá jména tří společností: ebm-papst Mulfingen, ebm-papst St. Georgen a ebm-papst Landshut. Naše ucelená řada produktů poskytuje zákazníkovi ventilátory jak pro náročné průmyslové aplikace, tak i pro domácí použití nebo automobilový průmysl.

Vyvíjet, vyrábět a dodávat ventilátory špičkové kvality je naší alfou a omegou, kterou garantujeme našim zákazníkům. Spolu s hlavními výrobními závody v Německu naše továrny v ostatních zemích vyrábějí jednotlivé díly i celé série ventilátorů ve stejné hi-tech kvalitě tak, jak je pro ebm-papst standardem. Celosvětová výroba nám umožňuje udržovat konkurenceschopné ceny při zachování nejvyšší kvality. Propracovaná logistika a IT infrastruktura zaručuje včasné dodávky. Jsme pyšní, že jsme obdrželi mnoho ocenění pro nejlepší dodavatele. Toto nás zároveň zavazuje nepolevovat a ctít naši kvalitu a přesnost každý den.

Jméno ebm-papst je celosvětově známé a důvěryhodné. Tato důvěra mezi námi a našimi zákazníky je dána nejen desetiletími vývoje a výroby, ale také jakostí, kterou si naše výrobky drží. Námi nasazená vysoká laťka nás zavazuje, abychom drželi ty nejvyšší standardy od počáteční ideje až po konečné doručení našich produktů.

Všechny naše produkty musí podstoupit nejobtížnější testy zahrnující mimo jiné testování trvalého namáhání, zkoušky v solné komoře nebo vibrační zkoušky. Díky testování každého ventilátoru a motoru jsme si jisti naši kvalitou. Všechny naše kroky vedou k maximální kvalitě při rozumné ceně. Naše kroky jsou podloženy komplexním systémem kvality. Fakt, že překonáváme požadavky mezinárodních norem, prokazuje úspěch našeho snažení.

Technický pokrok a ochrana životního prostředí by měly jít vždy ruku v ruce. V našem případě jsou produkty vyvinuté tak, aby životního prostředí nezatěžovaly, ba naopak ho chránily. Dobrým příkladem takovýchto produktů jsou naše GreenTech EC motory s nízkou spotřebou energií. GreenTech EC motory dosahují účinnosti až 90% a spotřebují přibližně o třetinu méně energie než konvenční AC motory.