Odborné články

de.espirit.firstspirit.generate.ContentContext@73aa1aaa 08 října 2018

Odborná přednáška ebm-papst na Chillventě 2018

Vážení zákazníci, v rámci veletrhu Chillventa, který se koná 16. – 18. října v Norimberku, Vás zveme na přednášku Ing. Martina Schulze, Sales Manager Refrigeration z ebm-papst.

Martin Schulz, Sales Manager Refrigeration v ebm-papst

Na základě motta "Odborníci odborníkům" se na témata chladicí, klimatizační, ventilační techniky a tepelných čerpadel konají na třech fórech odborné přednášky. V rámci své přednášky bude Martin Schulz mluvit o EC ventilátorech, které se používají v chladicích věžích.

Chladicí věže se obecně používají pro chlazení procesů, instalací a budov. Odpadní teplo je předáváno zpět do okolního vzduchu za pomoci EC axiálních a radiálních ventilátorů. Díky speciální protikorozní ochraně jsou EC ventilátory ideálně vybaveny pro náročné podmínky prostředí.

Ing. Martin Schulz ve své prezentaci vysvětlí výhody, které EC ventilátory přinášejí z hlediska efektivity, kontrolních charakteristik a spolehlivosti. Dále ukáže konkrétní projekty, na kterých bude demonstrovat potenciál úspory energie EC ventilátorů použitých v chladicích věžích.

Přednáška s názvem " EC ventilátory pro chladicí věže: Ochrana proti korozi, nejvyšší spolehlivost" se koná dvakrát, v anglickém jazyce. Zaměřuje se především na výrobce sériových zařízení, specializované firmy, plánovače a pracovníky chladicích věží.

Úterý 16. října 2018: 13:20 - 13:40, v hale 9, stánek 9-531

Středa 17. října 2018: 14:00 - 14:20 hod, v hale 4A, stánek 4A-405

Kdo je Martin Schulz?

Ing. (FH) Martin Schulz pracuje pro ebm-papst od roku 2007, zpočátku jako prodejní inženýr. Od roku 2014 do roku 2016 byl vedoucím týmu obchodních inženýrů, jehož úkolem bylo poskytovat technickou podporu zákazníkům a dceřiným společnostem v Asii. V roce 2016 Martin Schulz získal globální zodpovědnost jako obchodní ředitel pro chlazení.

O odborných fórech obecně

V rámci veletrhu Chillventa se budou konat tři odborná fóra, a to v halách 4A, 7A a 9. Odborníci a vystavovatelé odprezentují více než 150 odborných přednášek a poskytnou tak návštěvníkům praktické informace.

Gabriela Porupková
Marketing specialist
Phone: +420 544 502 411
E-Mail: gabriela.porupkova@cz.ebmpapst.com
Internet: www.ebmpapst.cz
de.espirit.firstspirit.generate.ContentContext@73aa1aaa