Odborné články

de.espirit.firstspirit.generate.ContentContext@6772e87a 20 srpna 2018

Pozvánka na veletrh IAA Commercial Vehicles

Zveme vás na nejvýznamnější veletrh pro dopravu, logistiku a mobilitu, IAA Commercial Vehicles.

Vážení zákazníci, srdečně vás zveme na nejvýznamnější veletrh pro dopravu, logistiku a mobilitu, IAA Commercial Vehicles, který se uskuteční ve dnech 20. - 27. září 2018, v Hannoveru. Budeme se na vás těšit v hale 11 na stánku G22.

Rádi vám představíme naše energeticky úsporná řešení pro chlazení motorů, klimatizaci v kabinách užitkových vozidel a přepravu nákladu.

Klimatický komfort v užitkových vozidlech znamená mnohem víc než jen příjemnou cestu. Bezpečná jízda bez stresu a únavy řidičů autobusů a nákladních automobilů je důležitým parametrem. Z toho důvodu jsou kladeny vysoké nároky na klimatizační systémy a ventilátory, které se v nich používají.

Chlazení motoru

Ventilátory chlazení motoru, které chrání motory v hybridních a elektrických autobusech před přehřátím, jsou často přímo vystaveny nečistotám na silnici. Na IAA Commercial Vehicles vám představíme axiální ventilátor s novým krytem ventilátoru, který je možné upevnit dvěma způsoby. Ventilátor může být namontován podle jeho navrženého směru proudění vzduchu tak, aby bylo dosaženo maximální účinnosti. Bez ohledu na jeho orientaci při instalaci má těleso ventilátoru čtyři upevňovací body, pomocí kterých lze robustní ventilátor našroubovat na místo obvyklým způsobem.

Klimatizace kabiny

Axiální ventilátor o velikosti 250, je vysoký jen 50 mm, a proto je vhodný pro použití v kondenzátorech pro klimatizační zařízení kabiny. Je ideální kombinací pro požadavky trhu s minimální výškou a nízkou hmotností. Ochrannou mřížku je možné použít bez zvýšení výšky ventilátoru a bez dodatečného vybavení.

Chladící přepravní boxy

Radiální ventilátory s dozadu zahnutými lopatkami 24 VDC jsou ideálním řešením pro chlazení nákladu v chladnicím boxu. Dodávají vysoký výkon v kompaktním balení, jsou regulovatelné a extrémně tiché. Ventilátory můžeme ovládat pomocí digitálního signálu PWM, analogovým napětím nebo přes sběrnici LIN bus.

Bezkartáčový DC motor

Ventilátory ebm-papst v případě použití v užitkových vozidlech jsou vybaveny bezkartáčovými DC motory pro bezporuchový provoz. Jsou robustní a hospodárné, jejich životnost přesahuje 40 000 hodin. Kromě nízké hmotnosti patří k jejich výhodám vysoká účinnost, dobrá elektromagnetická kompatibilita a nízká hlučnost.

Těšíme se na setkání s Vámi!

V případě zájmu o návštěvu veletrhu nás neváhejte kontaktovat.

Gabriela Porupková
Marketing specialist
Phone: +420 544 502 411
E-Mail: gabriela.porupkova@cz.ebmpapst.com
Internet: www.ebmpapst.cz
de.espirit.firstspirit.generate.ContentContext@6772e87a