Jsme doma ve vašem odvětví

Abychom Vám mohli poskytnout co nejvyšší úroveň služeb, seznámíme se podrobně s Vaším odvětvím, jeho základními podmínkami a potenciálem. Naším cílem je ostatně sledovat trendy, seznamovat se s poptávkou a být tak úspěšní společně s vámi. Uvidíte, čeho jsme dosáhli společně s našimi klienty v různých odvětvích tím, že jsme zohledňovali reference našich skutečných zákazníků.

Pohony

Úspěšní jsou ti, kdo prošlapávají nové cesty. Dnes se od inovativních pohonů požaduje, aby vkládaly do vysoce efektivních a kvalitních výrobků technologické trendy, požadavky trhu a specifická přání uživatelů. Takové aspekty jako je mechatronika, elektronika a software se musí dokonale integrovat a optimalizovat, aby vyhovovaly specifickému odvětví, a měly by také splňovat náročné ekonomické a ekologické normy.

Automobilový průmysl

Patří sem senzorové ventilátory, booster ventilátory, ventilátory pro ventilaci sedadel, chlazení elektroniky, pumpy a pohony.

Drážní technologie

Patří sem chlazení elektroniky, klimatizace pro cestující a strojvedoucí a přídavné pohony a pohony pro systémy otvírání dveří.

Počítače a kancelářská technika

Patří sem chlazení počítačů, kopírovacích a ostatních kancelářských strojů, síťové technologie a technologie pro ukládání dat.

Elektronika

Patří sem chlazení síťových zdrojů a chlazení rozvaděčů.

Domácí aplikace a spotřebiče

Patří sem digestoře, sušičky prádla, zařízení pro přípravu hotových jídel, ledničky, mikrovlnné trouby, sušiče rukou, trouby pro pečení a dopékání.

Vytápění

Plynové a olejové hořáky, kotle na tuhá paliva, palivové články, akumulační kamna, mobilní zdroje tepla a tepelná čerpadla.

Větrání, klimatizace a chlazení

Zařízení pro větrací technologie, klimatizační jednotky, domácí větrání, zvlhčovače, ohřívače, nápojové automaty, chladicí stropy a technologie pro čisté prostory.

Stroje a systémy

Včetně chlazení rozvaděčů, solárních systémů, výkonové elektroniky a laserových technologií včetně lékařské techniky.

Medicínské a laboratorní technologie

Včetně pump, diagnostických zařízení, inkubátorům, odstředivek nebo pohonů pro operační stoly a křesla.

Telekomunikace

Včetně základnových stanic a chladících jednotek

Produkty společnosti ebm-papst nejsou určeny pro letecký a kosmický průmysl!