Palivové články

Čistá energie pro budoucnost

Palivové články mají širokou škálu aplikací. To je dáno jejich univerzálním použitím v rozsáhlé výkonové řadě. Počínaje mobilními telefony, přes notebooky nebo auta až přes aplikace ve velkých budovách nebo komerčních centrech.

Díky široké produktové nabídce pro tepelnou techniku pracujeme intenzivně i na vyvinutí komponentů pro palivové články. A to tak abychom byli schopni nabídnout celou výkonovu řadu pokrývající současné i budoucí technologie palivových článků.

Aby byly palivové články co nejúčinnější je potřeba zajistit aby komponenty spotřebovávali co nejméně energie. Proto je důležité dosáhnout co nejvyšší účinnosti motoru a ventilátoru. Vzhledem k nízké spotřebě našich elektronicky komutovaných EC motorů jsme schopni nabídnout vynikající řešení. A to včetně produktů, které generují minimální hlučnost.

Díky intenzivnímu kontaktu s průmyslovými a výzkumnými institucemi naše technologie drží krok s nejpokročilejším technologiemi. Naše řešení zahrnuje produkty určené pro chlazení článků až po radiální ventilátory určené pro plynové hořáky.